Wieczór Bułgarski z ekipą wczasywBulgarii.pl

Ceny

DOROSŁY (skończone 12 lat): Od BGN w zależności od miejsca wyjazdu*
DZIECKO (nieskończone 12 lat): Od BGN w zależności od miejsca wyjazdu*
NIEMOWLĘ (nieskończone 2 lata): bezpłatnie (bez siedzenia)

*Wybierz kurort w formie rezerwacyjnej, żeby zobaczyć cenę.


Program

 • 1

  Wyjazd

  Wyjeżdżamy z najbliższego do każdego hotelu przystanku.

 • 2

  Przyjazd do restauracji

  Za każdym razem będziemy przyjeżdżać do innej restauracji, w zależności od tego, gdzie w danym dniu jest najlepsza zabawa.

 • 3

  Restauracja

  Wejście do restauracji dodatkowo płatne - 30 BGN (gotówką na miejscu lub kartą online).

 • 4

  Wyjazd z powrotem

  Droga powrotna autobusem jest około 20-30 min. Chętne osoby zabieramy na "after party" i potem wracają na własną rękę taksówkami, a wszyscy inni wracają autokarem do przystanku, z którego zostali zabrani.


Opis


Informacje ważne na rok 2021 dotyczące zmiany w wycieczkach związane z COVID-19:

- na tej wycieczce nie ma specjalnych obostrzeń;

Zabierz ze sobą wygodne buty do tańca, gdyż nasza grupa rusza pierwsza na parkiet! Będziemy śpiewać, rewelacyjnie się bawić, a wszystko w klimacie bułgarskiego folkloru. Wieczór bułgarski to nie wycieczka - to dla nas świetna zabawa!

Zapewniamy przejazd do wybranej przez nas wioski - transfer autobusem w cenie 20 BGN, a udział w imprezie (kolacja + pokazy) to 30 BGN/dorosły i 15 BGN/dziecko. Bilet należy zakupić na miejscu gotówką. 

Wieczór bułgarski zabierze Was do nieznanej Bułgarii pełnej muzyki, kolorów i niezwykłych tradycji. Występ bułgarskiej młodzieży zaczaruje Was dzięki radości i pasji jaką mają do pielęgnowania zwyczajów swoich dziadków. 

Zostaniecie przywitani dźwiękami gajdy (tradycyjny bułgarski instrument) i kieliszkiem rakiji, a podczas kolacji skosztujecie lokalnej kuchni. Wodzireje rozbawią pomysłowymi zabawami, w których mogą wziąć udział ochotnicy - zarówno dorośli, jak i dzieci.

Kulminacyjnym momentem bułgarskiego wieczoru jest pokaz mistycznego tańca na rozżarzonym węglu - nestinarstwa. Magia unosi się w powietrzu, a na rękach pojawiają się ciarki. Do późnego wieczora bawimy się na parkiecie!

Miejsce wieczoru bułgarskiego to niespodzianka - za każdym razem może być inne, gdyż wybieramy zawsze to, gdzie zapowiada się najlepsza zabawa. W środy i soboty towarzyszy Wam ekipa wczasy w Bułgarii - Weronika z bloga czubryca odkrywa wraz z Nikim z vloga mojabulgaria.

Obowiązują 3 zasady:
1. Bawimy się najlepiej ze wszystkich!
2. Jesteśmy pierwsi na parkiecie!
3. Śpiewamy całą drogę powrotną!

Jeśli odpowiadają Ci te zasady - dołączaj śmiało!

SZCZEGÓŁY

Wliczone w cenę
 • transport autokarem

 • opieka w j polskim

Nie wliczone w cenę
 • wejście do restauracji: program + kolacja + napoje

Co zabrać?
 • aparat fotograficzny

 • drobne pieniądze na pamiątki

 • nastrój do tańca


Ocena

10 Wyjątkowa 6 oceny
5
4
3
2
1

Wieslawa Dorszynska – 2021-07-09 23:10:41:

Bardzo fajna wycieczka. Dużo informacji się dowiedzieliśmy podczas podróży, a na powrocie były śpiewy w autobusie. Wieczór Bułgarski to bardzo fajna sprawa i warta odwiedzenia przez każdego, kto jest w Bułgarii. Z czystym sumieniem polecam wczasywBułgarii.pl.

Przemysław Urban – 2021-07-10 20:31:40:

Jestem zadowolony z wyjazdu. Dużo atrakcji, fajna atmosfera, dużo winka. Fajne pokazy i super ekipa z wczasywbulgarii.pl. Polecam.

Aneta Izydorczyk – 2021-07-13 00:41:54:

To trzeba przezyc będą w Bułgarii ...wszystko dopięte na ostatni guzik...cudowna atmosfera, pyszne jedzenie, winko,tańce, śpiew, konkursy dla dzieci...Polecam z czystym sumieniem... jedyny minus- za krótko 😁

Adrianna Piszcz – 2021-07-18 11:03:49:

Wieczorek super! Każdy odwiedzający Bułgarię powinni go zaliczyć, aby poznać ten kraj. Do tego super ekipa i dużo zabawy :)

Jarosław Misiak – 2021-08-22 19:39:59:

Bardzo fajna wycieczka. Każdemu polecam jako sposób na fajne spędzenie czasu, wyrwanie się od monotonii all inclusive i możliwość poznania fajnych ludzi. Szczególnie długo i miło wspominać będziemy powrót do hotelu „wesołym autobusem”!

Dorota Robin – 2021-08-23 15:14:03:

Ocena 10/5 Wycieczka wspaniała, cudowni ludzie, ogrom atrakcji, pyszne wino, jedzenie i Rakija. Mnóstwo informacji na temat tradycji, kultury. Polecam z całego serca wycieczkę z Weroniką i z Nikim, przecudowny czas ❤️

Zostaw Opinię

Musisz się zalogować, żeby zostawić opinię.